Klub Malucha „Słoń Dominik” obchodził swoje II Urodziny

14 sierpnia br., w bardzo upalny dzień, Klub Malucha „Słoń Dominik” obchodził swoje II Urodziny. Ta mała placówka, tworzy prawdziwy, „drugi dom” dla najmłodszych mieszkańców gminy Borne Sulinowo. Urodziny były okazją do małego ucztowania w wąskim gronie, z wiadomych wszystkim przyczyn. Po pysznym „gofrowym” śniadanku zaczęła się szalona zabawa! Dmuchany „skakaniec” ufundowany przez panią Burmistrz Dorotę Chrzanowską, od tygodnia wyczekiwany przez naszych milusińskich sprawił im MEGA RADOŚĆ. Skoków i wrzasków szczęścia nie było końca!

Intensywność zabaw i gorąc lejący z nieba można było ostudzić, kto by pomyślał… pod ogrodowym spryskiwaczem. Muzyka płynąca ze sprzętu pożyczonego z Centrum Kultury i Rekreacji dodawała dzieciakom jeszcze większego poweru! Chwilę odpoczynku zapewniła dzieciom, Martyna Mech, która pięknie malowała na ich twarzach motylki, pieski i inne zwierzątka i postacie. A na koniec SŁODKOŚCI!! Całe mnóstwo! Od pysznych babeczek poprzez lody, galaretki, paluszki, ciacha po TORT! Piękny i smaczny! Wykonany przez młodą, zdolną mieszkankę Bornego – Liwię Stańczykowską!

Ten dzień był również ostatnim dniem w Klubiku naszych najstarszych brzdąców. Nie mamy pojęcia, kiedy ten czas minął. Nie usłyszymy już zawsze pięknie wypowiadającego „dziękuję” i „proszę ciociu” z ust wielkookiego Adaśka, Klarci, która opowiadała nam przecudne, fantazyjne historie, między innymi o tym, że… „kiedyś płakałam i przyszedł tata i zabrał mi łzy”, Hani, o której wiemy wszyscy, że „Hania to nie imię, Hania to charakter”. Rozalki, która zna wszystkie piosenki świata, a przy jedzeniu śpiewa jej się najlepiej. I w końcu Alana, pożeracza serc koleżanek, „kocham Cię moćno baldzio”. Najsłodsze z wyznań małego człowieczka. My tego już nie doświadczymy, ale te cudne brzdące pójdą dalej. Z przyjemnością i chyba nawet dumą będziemy obserwować jak rosną i stają się coraz mądrzejsze. Trochę przecież włożyłyśmy w wychowanie tych kochanych istotek.

Z tego też miejsca dziękujemy za prawie dwa lata wspólnie spędzonego czasu. Dzieciom i ich rodzicom. To była niezwykła radość i ogromna przyjemność poznać tak fajne osoby jak Wy! Dbajcie o te nasze szkraby!

Dziękujemy za niezwykłą pomoc w organizacji naszych urodzin pani Burmistrz Dorocie Chrzanowskiej, pani dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji Paulinie Undrych – Matkowskiej, Liwii Stańczykowskiej, Martynie Mech, firmie www.aga-toma.pl (POLECAMY) i rodzicom za pyszne słodkości.