Nasza Kadra


Paweł Zdanowicz – magister ekonomii, główny księgowy w naszej placówce i jedyny, jak dotąd mężczyzna tu pracujący! Na co dzień ojciec dwóch synów i córki. Poważny i mający wszystko pod kontrolą. Dba o to, aby nikomu w Klubie niczego nie brakowało z dużym wskazaniem na to, że to DZIECI SĄ TU NAJWAŻNIEJSZE! Wzbudza respekt. Na co dzień zawsze chętny do pomocy, z dużym poczuciem humoru. Również na swój temat!

Elżbieta Ruksza – Zdanowicz – uwielbia wszelkie wyzwania związane z dziećmi (zwłaszcza „poważne” rozmowy). Jednym z jej aktywnych hobby jest tarzanie się z maluchami po podłodze. Tak przynajmniej mówi. Na co dzień Pani Ela jest bardzo poważnym magistrem Wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz oligfrenopedagogiki. Będzie wspomagała nas w każdej chwili.


Ewelina Bohdanowicz – wychowawca grupy. Mama dwóch dorastających córek. Zawsze uśmiechnięta, przyjazna, energiczna, pomysłowa i kreatywna. Ma w sobie olbrzymie pokłady ciepła, dlatego wasze pociechy czują się przy niej bezpieczne, rozumiane i kochane. Jednym słowem, Wasze dzieci są w najlepszych rękach. Z wykształcenia magister logopedii i pedagog opiekuńczo – wychowawczy oligofrenopedagog.

Dominika Kwinta – absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośniczka pracy z dziećmi, propagatorka polskiej literatury dziecięcej i młodzieżowej, zapalona kajakarka. Jednak to dzieci są dla niej najważniejsze. Kocha rozmowy z nimi, przekomarzanie się i czytanie im do snu. Najstarsza „ciocia” w naszym gronie, ale wcale nie najpoważniejsza, chociaż rozwiąże prawie każdy problem „życiowy” dziecka.