O nas

WITAMY W KLUBIE MALUCHA
„SŁOŃ DOMINIK” !

Drodzy Rodzice,

Klub Malucha „Słoń Dominik” powstał w maju 2018 r. Jesteśmy placówką niepubliczną. Pomysłodawczynią Klubu jest borniańska mama, Pani Ela, która zwróciła się do nas z propozycją powstania takiego Klubu w Bornem Sulinowie. Jest naszą Matką Chrzestną i na pewno kiedyś się Państwo poznacie. To ciepła, zawsze uśmiechnięta osoba, mama dwóch przystojnych synów i pięknej córki. Będzie z nami współpracowała…  My, bardzo Jej dziękujemy!

Nasz Klub mieści się w najbardziej zielonym, cichym i uroczym mieście – Borne Sulinowo. Pewnie mieszkańcy innych miast, myślą teraz zazdrośnie, że jesteśmy w błędzie… Nie, nie! Nic bardziej mylnego! Borne Sulinowo, to miasto kolorowe, pachnące i pełne perspektyw. Także dla Waszych milusińskich, których chcemy nauczyć nie tylko życia wśród rówieśników, ale też miłości do małej, lokalnej Ojczyzny, która dla nas jest bardzo bliska i ważna!

Jesteśmy pierwszą tego typu placówką w naszej Gminie. Wśród Przyjaciół mamy Niepubliczne Przedszkole „Jedyneczka”, które polecamy jako kolejne w edukacji Waszych pociech! Zresztą, na pewno Je już znacie.

„Słoń Dominik” znajduje się w okolicy, do której łatwo można dojechać z każdego miejsca w Bornem Sulinowie. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych 3 pomieszczenia o łącznej powierzchni około 100 m2. Bezpieczeństwo Dzieci jest naszym priorytetem. Bardzo dokładnie sprawdziliśmy każdy element wyposażenia, po to by mieć pewność, że wszystko jest miękkie, miłe, kolorowe i przytulne, ale przede wszystkim bezpieczne!

Nasz klubik posiada (w bliskich planach) ogródek z placem zabaw. Na to chwilkę poczekamy, ale obiecujemy – tym razem, nie potrwa to TAK długo, jak otwarcie „Słonia Dominika”. Bądźcie Państwo wyrozumiali, dopiero zaczynamy. Nie od dziś wiemy, że „od razu Rzymu nie zbudowano” i że „cierpliwość zawsze jest nagrodzona”. Dzięki przysłowiom, które są mądrością narodów, Państwa spokojowi i wyrozumiałości przeniesiemy góry!
W naszym Klubie sprawujemy całodzienną opiekę nad Dziećmi, ale jeśli potrzebujecie abyśmy zajęli się Waszym potomstwem nieregularnie, czy tylko przez kilka godzin, by w spokoju załatwić swoje sprawy, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 18:00 i w soboty od 7:00 – 13:00. O wszystkich momentach, kiedy Słoń będzie nieczynny odpowiednio wcześnie powiadomimy.

W naszym „prawie żłobku” dzieci są pod doskonałą opieką, ponieważ Panie opiekunki są profesjonalistkami, dla których opieka nad najmłodszymi jest prawdziwą pasją. Po prostu kochają to, co robią! Poczytajcie o nich na naszej stronie internetowej! Polecamy! Pod opieką naszych Pań, dzieci bawiąc się przyswajają podstawowe zasady życia w społeczności, dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień jest precyzyjnie zaplanowany i uwzględnia zabawy edukacyjne, tematyczne, wspierające rozwój ruchowy. Lada moment pojawią się też zabawy z elementami Bajkoterapii, Muzykoterapii i języka angielskiego.

Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, by zapewnić mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

W naszym Klubie zrobimy wszystko, co naszym zdaniem konieczne, by było to miejsce możliwie doskonałe, ale jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania i sugestie, które mogłyby wpłynąć na poziom dostosowania naszej oferty do potrzeb. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat! Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Wasi opiekunowie